چاپ

معرفی سایتی برای دریافت رایگان مقالات علمی (گیگاپیپر)

نگارش یافته توسط رضا زاهدی نژاد. قرار گرفته در مقالات و آیین نامه های عمران

 

در چند روز گذشته موضوعی برای نظر سنجی در سایت گذاشته شده است :نظر شما در رابطه با راه اندازی پایگاه کاملا رایگان مقالات داخلی و خارجی چیست ؟ بر همین اساس امروز میخواهم سایت بسیار مفیدی را معرفی کنم

 

 

 

 

 بسیاری از دانشجویان سایر مقاطع مخصوصا  ارشد و دکترا برای انجام تحقیقات دانشگاهی خود نیاز به در اختیار داشتن مقالات بروز ایران و جهان دارند.کسانی که در دانشگاه های سراسری هستند برای یافتن مقالات خود کمتر به مشکل بر میخورند چون معمولا این دانشگاه ها به خوبی دانشجو های خودشون را ساپورت میکنن .ولی متاسفانه دانشگاهایی مانند  دانشگاه آزاد اسلامی با گرفتن میلیون ها تومان پول این امکانات را قرار نمیدهد و دانشجوی مظلوم علاوه بر پرداختن این پول ده ها هزار تومان دیگر بابت خرید مقالات از سایت هایی نظیر الزویر یا ساینس دیرکت یا سیویلیکا و ... باید هزینه کند.به قولی میشه گفت :بعضی دانشجوها هم پیاز میخورن هم چوب میخورن هم پول میدن . خوب چاره کار چیست ؟

دانلود مقاله علمي در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگاپيپر

 

از طریق سایت گيگاپيپر شما می تونید بعد از عضویت در این سایت، درخواست های مقاله رايگان خود را ارسال کنید. پاسخ دهی بسیار سریع به مقالات و پوشش گسترده بر دیتابیس ها بطور رايگان ویژگی منحصر به فرد گیگاپیپر است. پس از ارسال در خواست مقاله، به سرعت ميتوانيد مقاله علمي خود را دانلود نماييد.

 

 

عضویت و قوانین سایت

مدارک لازم جهت اقدام به عضویت

الف - ایمیل دانشگاهی معتبر (در صورت وجود)

ب - تصویر اسکن شده کارت دانشجویی براي دانشجويان و یا مدرک قابل استناد (دال بر محقق بودن فرد) برای آن دسته از افرادی که در حال حاضر دانشجو نیستند

 

برای عضویت روی این لینک کلیک کنید

 

بعد از ارسال مدارک فوق دعوت نامه ای به شما ایمیل میشود .بعد از فعال کردن اشتراک خود و قبل از درخواست مقاله حتما قوانین سایت گیگا پیپر را بخوانید.

 

انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پي پر
www.gigapaper.net

آدرس وبلاگ
http://fulltext.blogfa.com/

طريقه عضويت     
http://www.gigapaper.net/gigaforum/invitation.php

راهنماي سايت و مشاهده قوانین ارسال درخواست مقاله     
http://gigagiga.pbworks.com/

 

موفق باشید

اضافه کردن نظر